Zever IT
^
Formularz Kontaktowy

Praca zdalna

Praca zdalna umożliwia wykonywanie swoich obowiązków poza biurem. W celu realizowania zadań wykorzystujemy środki komunikacji elektronicznej. Najważniejsze z nich to komputer i telefon. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wykonuje swoją pracę zdalnie. W zależności od potrzeb wykonywana jest w sposób ciągły bądź ma charakter incydentalny np. wyjazd na delegacje.

Praca zdalna zapewnia pracownikowi większą elastyczność i komfort pracy. Pracodawcy natomiast pozwala zminimalizować koszty. Ważne, żeby działania były odpowiednio zabezpieczone oraz połączenie było stabilne. Odpowiednie technologie umożliwiają konfiguracje w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko utraty poufności czy integralności danych oraz umożliwiają odpowiedni poziom kontroli nad pracownikami oraz współpracy między nimi.

Istnieje wiele narzędzi umożliwiających współdzielenie zasobów i oprogramowania będąc poza wewnętrzną siecią firmy. Do najpopularniejszych rozwiązań należą VPN, Pulpit Zdalny, Microsoft Office 365 czy Microsoft Teams. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie zapewnić pracownikowi, pracującemu zdalnie taki sam dostęp do informacji na serwerach firmy, jak by działał na komputerze podłączonym do sieci lokalnej w organizacji. Współpraca osób pracujących z dala od siebie może być tak samo efektywna jak wspólne działania w siedzibie firmy.

Oczywiście, żeby tak było trzeba zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa i wdrożyć oprogramowanie dedykowane do potrzeb danej firmy. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem i wprowadzimy Państwa przedsiębiorstwo w zdalny sposób działania. Zapraszamy do kontaktu.

Pomoc zdalna

Zarówno w pracy w siedzibie firmy, jak i w przypadku pracy zdanej mogą pojawić się problemy z prawidłowym działaniem systemu operacyjnego lub oprogramowania. W takich przypadkach również możemy pomóc na odległość. Dzięki takiemu rozwiązaniu w krótkim czasie po zgłoszeniu problemu możemy przystąpić do działania. W zasadzie większość problemów nie związanych z usterkami fizycznymi jesteśmy w stanie rozwiązać w ten sposób. Około 90% wszystkich usterek zgłaszanych nam przez naszych klientów rozwiązujemy wykorzystując połączanie zdalne. Pomoc zdalną świadczymy nie tylko dla klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale dla firm z terenu całej Polski. Niezbędne jest tylko podłączenie komputera do Internetu.

 Wstecz