Zever IT
^ Zapytanie Ofertowe

Zever IT

Serwisy i Portale internetowe

Świadczymy usługi informatyczne, interaktywne rozwiązania dla naszych Klientów charakteryzujące się świeżością, świetnymi pomysłami oraz indywidualnym designem. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i kompleksowy. Tworzenie stron zaczynamy od ustalenia specyfikacji i funkcjonalności przyszłego serwisu www poprzez wykonanie projektu graficznego po zakodowanie projektu, tworzenie skryptów i przygotowanie systemu do zarządzania treścią (z ang. CMS).

Dążymy do tego, żeby każda zbudowana przez nas witryna była całkowicie optymalna od strony użytkownika. Każda z stron posiadała właściwą, intuicyjną nawigacje, sprawne działanie wszystkich elementów stron. Przejrzysta grafika sprawi, że Twoi odbiorcy szybciej dokonają zakupu, zamówią usługi, dopiszą się do newslettera czy też wypełnią formularz kontaktowy. Wszystkie nasze witryny są w pełni zoptymalizowane pod kątem użyteczności.

Każdy nasz serwis wspomaga w pełni funkcjonalny system zarządzania treścią, oraz każda z stron jest w pełni dostosowana do wymagań wyszukiwarek (tj. Google). Budujemy witryny zgodne ze standardem Responsive Web Design (RWD), co oznacza, że każda z Twoich stron, będzie automatycznie dostosowywana do wyświetlenia na komputerach, smartfonach czy tabletach.
Dzięki nam Twoja strona skutecznie zareklamuje Ciebie jako godnego zaufania, wydajnego przedsiębiorcę i zwiększy Twoje zyski.

Wybrane projekty

SN Strukton SN Strukton
Important partner
in your building process
Zobacz
Dental Care Dental Care
Gabinet stomatologiczny
Zobacz
Monika Stankiewicz Monika Stankiewicz
Coaching i Mentoring
Zobacz
Pettke Pettke
Kancelaria Radców Prawnych
Zobacz
SNC SNC
Serwis pokazowy
Zobacz
Wstecz