Zever IT
^
Formularz KontaktowyPraca zdalna

Sprzedaż Sprzętu

Ważną częścią oferty ZEVER IT Solution jest sprzedaż markowego sprzętu komputerowego. Naszym Klientom – zarówno biznesowym, jak i indywidualnym – oferujemy możliwość zakupu urządzeń nowych lub poleasingowych – komputerów PC, laptopów czy drukarek. Większość oferowanych przez nas modeli dostępna jest do 3 dni roboczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jednocześnie zachęcając do wyboru niezawodnych urządzeń IT w atrakcyjnych cenach.

Jako dostawca urządzeń komputerowych z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu największy wybór markowych modeli komputerów i akcesoriów. Wiele firm wybiera leasing jako najkorzystniejszą formę finansowania sprzętu IT. Po zakończeniu umowy, urządzenia trafiają na rynek jako w pełni sprawne, wydajne i niezawodne maszyny, gotowe do dalszej, wieloletniej eksploatacji. Zakup poleasingowych komputerów stanowi więc sprawdzony sposób na niedrogie pozyskanie do swojego domu lub biura szybkiego, gotowego do pracy sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Obok szerokiej gamy modeli poeksploatacyjnych, w sprzedaży posiadamy również fabrycznie nowe urządzenia od topowych producentów. Jeśli poszukują Państwo takiego sprzętu, również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Komputery, notebooki, drukarki – sprawdź naszą ofertę

Jako wieloletni dostawca nowych oraz poleasingowych urządzeń IT, oferujemy m.in.:

  • komputery stacjonarne PC,
  • laptopy, notebooki, netbooki,
  • drukarki, kserokopiarki,
  • skanery i urządzenia wielofunkcyjne,
  • sprzęt multimedialny,
  • infrastrukturę do budowy sieci komputerowych i radiowych,
a także wiele innych typów urządzeń, dzięki którym system informatyczny w Państwa biurze lub domu będzie działał w sposób szybki, wydajny i bezpieczny. Komputery leasingowane przez firmy mają zwykle zainstalowany oryginalny system operacyjny, dzięki czemu nie trzeba wydawać pieniędzy na oprogramowanie. Co więcej, w momencie odsprzedaży, zwykle nadal są one objęte gwarancją producenta. Potrzebny Państwu szybki i niezawodny komputer, który posiada niewielkie ślady użytkowana, a przy tym jest dużo tańszy niż fabrycznie nowy sprzęt? Poszukują Państwo markowych urządzeń IT od renomowanych producentów na wiele lat eksploatacji? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą modeli używanych, które u nas można kupić o kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych taniej niż w salonie.

 

Dostawa sprzętu w 3 dni robocze!

Większość oferowanych przez nas urządzeń oraz akcesoriów komputerowych dostępna jest w terminie do 3 dni roboczych. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą – jeśli nie wiedzą Państwo, który komputer, drukarkę lub laptop wybrać do swojej firmy, z przyjemnością pomożemy dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb oraz wymogów.

Na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic dowozimy sprzęt a dodatkowo możemy go skonfigurować dostosowując go do potrzeb Klientów.

Wstecz