Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz KontaktowyWstępna wycena
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk

Wideodomofony Gdańsk

Szukasz zaawansowanych rozwiązań, które podniosą bezpieczeństwo w miejscu pracy? W takim razie doskonałym wyborem są domofony Gdańsk. Umożliwiają oni wygodny dostęp do nieruchomości wszystkim pracownikom. Nie muszą oni używać tradycyjnych kluczy – wystarczy, że znają krótki kod dostępu, a mogą dostać się do budynku.

Profesjonalny domofon Gdańsk na miarę Twoich potrzeb

Realizujemy zarówno instalacje, które wykorzystują klasyczne domofony IP Gdańsk, jak i nowoczesne systemy oparte o wideodomofony Gdańsk. Dużą przewagą systemów wyposażonych w kamerę jest zwiększone bezpieczeństwo, tak zaprojektowany system pozwala z łatwością zidentyfikować tożsamość gościa i ocenić, czy jest tym, za kogo się podaje.


Nasze systemy wideodomofonowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania, łatwością obsługi, a także szerokimi możliwościami konfiguracji i kontrolowania dostępu do budynków i pomieszczeń. Posiadamy także rozwiązania wykorzystujące technologię IP, dzięki temu można sterować nimi z poziomu przeglądarki.

Nowoczesne instalacje domofonowe Gdańsk

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które obejmują nie tylko dostawę sprzętu, ale także jego montaż, konfigurację i serwis, a nawet konserwację. Wszystkie usługi wykonuje jedna firma, dzięki temu minimalizujesz formalności i maksymalizujesz efektywność zarządzania siecią domofonów.


W swojej ofercie posiadamy także rozwiązania oparte o nowoczesne wideodomofony IP Gdańsk. To rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością, bo pozwala sterować dostępem do nieruchomości zdalnie – wystarczy dostęp do smartfona z internetem. Dzięki temu możesz np. otworzyć kurierowi furtkę, żeby ten zostawił paczkę w bezpiecznym miejscu.

Systemy wideodomofonowe Gdańsk – podnieś bezpieczeństwo nieruchomości

Wykonujemy nie tylko instalacje domofonowe Gdańsk, ale świadczymy kompleksowe rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo nieruchomości. Znajdziesz w naszej ofercie m.in. systemy alarmowe Gdańsk, które są doskonałym zabezpieczeniem przed włamywaczami i nieproszonymi gośćmi. Sama informacja o obecności systemu alarmowego odstrasza wielu przestępców.


Znajdziesz u nas także monitoring Gdańsk, który pozwala skutecznie obserwować wybrane obszary w ogrodzie lub wewnątrz budynku. Oferujemy urządzenia oparte o system IP, dzięki temu możesz w każdej chwili sprawdzić, co się dzieje w Twojej nieruchomości.

Wstecz