Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz KontaktowyWstępna wycena
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk

Systemy wideodomofonowe

Montujemy domofony i wideomofony w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Krakowie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo domofony i wideodomofony znanych producentów. Urządzenia pozwalają na bezpośredni kontakt między panelem zewnętrznym a ekranem zamontowanym wewnątrz obiektu. Dzięki czemu mieszkańcy czują się bezpiecznie i mają kontrolę nad wizytami osób trzecich.

Czym są wideodomofony?

Czasami sam głos słyszany przez domofon nie wystarcza, by zidentyfikować gościa, który chce nas odwiedzić. Dlatego powstały wideodomofony, czyli młodsi i nowocześniejsi bracia domofonów. Oprócz dźwięku rejestrują także obraz, dzięki czemu rozpoznanie potencjalnego intruza będzie dużo łatwiejsze.

Dla kogo są przeznaczone wideodomofony?

To rozwiązanie można stosować zawsze, zarówno w prywatnych domach, jak i w firmach. Szczególnie zalecane są w miejscach, gdzie zobaczenie gościa przed furtką jest utrudnione lub niemożliwe, np. przez dużą odległość lub przeszkody terenu, jak drzewa czy wysokie ogrodzenie.

Wideodomofony IP

Największą popularnością cieszą się wideodomofony z możliwością podłączenia ich do Internetu. W razie naszej nieobecności urządzenia zewnętrzne mają możliwość komunikacji z dowolnym telefonem komórkowym. Rolę monitora kontrolującego odgrywa smartfon, dzięki któremu możesz usłyszeć dzwonek do furtki, sprawdzić, kto przed nią stoi, a następnie ją otworzyć. To wszystko zrobisz z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Potencjał tej funkcji jest bardzo duży. W razie naszej nieobecności urządzenia zewnętrzne mają możliwość komunikacji z dowolnym telefonem komórkowym. Czekając na ważną paczkę możemy otworzyć bramę lub furtkę kurierowi zdalnie a kurier bezpiecznie będzie mógł ją zostawić.

Montaż vidodomofonów

Montaż domofonu lub wideodomofonu to w obecnych czasach podstawa w kwestii zabezpieczeń obiektów. Instalacje systemów domofonowych, wykonujemy najczęściej w szkołach, blokach mieszkalnych, na osiedlach, domach jednorodzinnych, a także w firmach. Systemy domofonowe są bardzo popularne, ponieważ wyraźnie zwiększają poziom bezpieczeństwa osób znajdujących się wewnątrz obiektu. To sprawia, ze potencjalny intruz może dostać się do środka jedynie za zgodą osoby mającej dostęp do zwalniania elektrozaczepu. Świadczymy kompleksową usługę montażu, serwisu i konserwacji wideodomofonów na terenie województwa pomorskiego i małopolskiego. Jest ona realizowana przez wykwalifikowanych instalatorów. Montaż przeprowadzany jest terminowo i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Krakowa i okolic – zachęcamy do sprawdzenia oferty: Wstecz