Zever IT
^
Formularz KontaktowyPraca zdalna

Monitoring i Systemu Alarmowe

Zajmujemy się projektowaniem, montażem i konserwacją elektronicznych systemów zabezpieczeń budynków na terenie takich miast, jak Gdańsk, Gdyni i Sopotu. Oferujemy usługi nie tylko kompleksowe, ale także elastyczne, które mogą Państwo dopasować do własnych potrzeb. Zwiększenie bezpieczeństwa, ochrona cennego majątku oraz efektywniejszy nadzór pracy – to tylko część korzyści wynikających z montażu nowoczesnego systemu monitoringu. Proponujemy Państwu przede wszystkim instalację kamer IP. To urządzenia stosunkowo niedrogie, gwarantujące najwyższą jakość obrazu, a przy tym bardzo rozbudowaną funkcjonalność. Najważniejsze zalety wynikające z ich użytkowania to między innymi:

  • Szybki, prosty i tani montaż,
  • Dostęp do podglądu z każdego miejsca na świecie (kamery IP są podłączone do internetu – można zalogować się do ich panelu z komputera lub urządzenia mobilnego),
  • Najwyższa jakość obrazu,
  • Monitoring jest bardzo tani w utrzymaniu,
  • Prostota obsługi systemu,
  • Rozbudowany panel administracyjny.

Profesjonalny montaż monitoringu Gdańsk, Gdynia

Nasza oferta obejmuje:

System monitoringu

System, mający na celu przekazywanie, przetwarzanie, zapis i odbiór obrazu w obiektach, w których jest zainstalowany. W nadzorowanej przestrzeni zwiększa się bezpieczeństwo i nadzór. System ten składa się z kamer i rejestratorów. Proponujemy urządzenia nowoczesne i funkcjonalne, ale jednocześnie proste w obsłudze.

Systemy alarmowe

Systemy sygnalizacji włamania i napadu, których celem jest wykrycie oraz poinformowanie o próbie napadu czy włamania. System ten składa się z alarmów, czytników zbliżeniowych, zamków kodowych, czytników biometrycznych, sprzętu dźwiękowego, sprzętu do powiadomień. Może on działać niezależnie, ale stanowi również doskonałe uzupełnienie instalacji telewizji przemysłowej CCTV*.

*CCTV - system mający na celu transmisję, przetwarzanie, nagrywanie i odbiór filmów w budynkach, w których jest zainstalowany. W monitorowanej przestrzeni obserwuje się wzrost bezpieczeństwa i wyższe standardy nadzoru. System składa się z kamer i rejestratorów.


Alarmy oraz monitoring instalujemy zarówno na zewnątrz, jak również we wnętrzu budynków. Ofertę tworzymy po dokładnej analizie obiektu, który ma zostać zabezpieczony. Montujemy kamery w takich miastach, jak Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice, korzystając z najnowocześniejszych technologii i dbając o bezpieczeństwo. Odpowiednio planujemy instalację, optymalizując koszty jej wdrożenia oraz zmniejszając do minimum ryzyko uszkodzenia urządzeń tworzących monitoring.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i zespołem najlepszych pracowników w branży. Cieszymy się ogromnym zaufaniem. Zrealizowaliśmy już wiele projektów, zabezpieczając poprzez monitoring nie tylko budynki firmowe, ale także użytkowane przez instytucje.

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług już teraz. Dopasujemy instalację CCTV do potrzeb i zaoferujemy atrakcyjną cenę. Do tego każdy monitoring zamontujemy profesjonalnie, udzielając na niego długiej gwarancji. Dzięki nam mogą Państwo skutecznie i niskim kosztem ochraniać każdy budynek.

Wstecz