Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz Kontaktowy
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever Security Systems

Microsoft. Oferta produktowa giganta z Redmond.

 

Microsoft to największe przedsiębiorstwo z branży informatycznej na świecie. Znane jako producent systemów Microsoft Windows oraz oprogramowania biurowego dla firm i odbiorców indywidualnych jakim jest pakiet programów Microsoft Office. Jako parter Microsoftu zapraszamy do zapoznania się i zamawiania ich produktów. Po zakupie również zajmujemy się wdrożeniami. Dojeżdżamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic. Dla klientów z poza Trójmiasta wykonujemy prace zdalnie. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Microsoft 365 to następna pakietu Office 365. Pakiet ten umożliwia subskrypcyjny dostęp do najpopularniejszego komercyjnego pakietu biurowego. Subskrypcja daje nam o wiele więcej m.in. pakiet rozwiązań opartych o chmurę, dostęp do aplikacji z użyciem przeglądarki internetowej.  Pakiet zawiera dobrze znane programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook. W wersji dla firm również Publisher, Access oraz Skype for Business. Usługi w chmurze Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint, Microsoft OneDrive oraz Microsoft Teams. Dzięki subskrypcji użytkownik zawsze ma dostęp do najnowszych wersji oprogramowania. Pakiety doskonale sprawdzą się dla użytkowników domowych, firm oraz dużych przedsiębiorstw.

 

 

Microsoft Azure to platforma chmurowa, która pozwala na tworzenie, wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami w ramach sieci centrów danych Microsoft. Chmura obliczeniowa za pomocą internetu dostarcza usługi obliczeniowe – serwery, magazyny, bazy danych lub oprogramowanie. Oferuje zasoby, które umożliwiają zachowanie pełnej elastyczności i skalowalności umożliwią jednocześnie zmniejszenie kosztów. Obniżenie kosztów obywa się poprzez naliczanie za faktycznie zużyte zasoby przez przedsiębiorstwo.

 

 

Windows Server to rodzina systemów operacyjnych firmy Microsoft przeznaczonych do obsługi serwerów w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Decydując się na rozwiązanie serwerowe Microsoftu można liczyć na przemyślany model licencjonowania, który zapewnia elastyczność.

 

 

Microsoft Teams to centrum pracy zespołowej na platformie Microsoft 365. Umożliwia prowadzenie grupowych spotkań oraz udostępnianie plików. W obrębie grup można tworzyć kanały, dzięki czemu łatwiej zarządzać tematami i wszystko jest uporządkowane i znajduję się we właściwym miejscu. Aplikacja umożliwia aktywne uczestnictwo w spotkaniach oraz efektywne ich prowadzenie np. poprzez udostępnianie ekranu.

Wstecz