Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz KontaktowyWstępna wycena
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk

System Zarządzania Budynkiem BMS Gdynia

Szukasz nowoczesnych systemów zarządzania budynkami? W takim razie zainwestuj w BMS Gdynia – to rozwiązania, dzięki którym możesz efektywnie kontrolować nieruchomość z dowolnego miejsca na ziemi. Jedynego czego potrzebujesz to komputera lub telefonu z dostępem do internetu. W ZEVER Security Systems zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania budynkami w Gdyni i okolicach.

BMS Gdynia – co to jest?

BMS, to system zarządzania budynkami, skrót pochodzi z angielskiego zwrotu Building Management System. Pozwala zintegrować różne elementy nieruchomości, takie jak oświetlenie, hydraulika, ogrzewanie, rolety, czy też zasłony w jednym miejscu i wygodnie nimi sterować z poziomu aplikacji.


Nasz system zarządzania budynkiem Gdynia to więcej niż technologia. To połączenie innowacji i niezawodności, dzięki którym system działa poprawnie w każdych warunkach. Wykorzystujemy rozwiązania wyposażone w intuicyjne interfejsy, dzięki temu zarządzanie nieruchomością jest proste i wygodne.

System zarządzania budynkami Gdynia – monitoring i raportowanie

BMS monitoruje nieruchomość. Szereg danych, które dostarcza, można przeanalizować. Dostępne są przyjazne dla użytkownika raporty, które dają pełny wgląd w zużycie energii, wody, czy też wydatki ponoszone na ogrzewanie.


Dzięki temu system zarządzania budynkiem Gdynia może na wielu poziomach przynieść oszczędności. Zdalna kontrola pozwala wygodnie wyłączać poszczególne elementy infrastruktury w nieruchomości, natomiast raportowanie umożliwia szybką identyfikację tych obszarów, na których oszczędności będą największe i można je niskim kosztem wprowadzić.

Systemy zarządzania budynkami Gdynia – ułatw życie dzięki automatyzacji

Nowoczesne rozwiązania, to nie tylko zdalna kontrola i monitoring, ale także automatyzacja, dzięki której oprogramowanie np. uruchomi system nawadniania ogrodu, czy też napuści wody do wanny w każdy piątek o 21:00.


Systemy zarządzania budynkami świetnie współpracują z innymi rozwiązaniami, które wdrażamy u naszych klientów. BMS świetnie uzupełnia monitoring Gdynia, który pozwala kontrolować, co się dzieje z nieruchomością, a nowoczesne systemy mogą także wykrywać ruch. Oferujemy również systemy alarmowe Gdynia, które podnoszą bezpieczeństwo budynku i chronią go przed przestępcami.

Wstecz