Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz Kontaktowy
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever Security Systems

Dlaczego warto zainwestować w poleasingowy sprzęt IT?

Firmy częściej korzystają z metody finansowania zakupu sprzętu, jaką jest leasing. W wielu przypadkach najnowsze urządzenia służą przedsiębiorstwu do efektywnej pracy i po upływie od dwóch do pięciu lat są wymieniane na nowe modele. Tego wymaga wysokiej jakości obsługa informatyczna czy codzienna działalność jednostek gospodarczych. Takie maszyny to również dobre rozwiązanie do użytku domowego. Sprawdź, dlaczego kupno poleasingowego sprzętu IT to dobry pomysł.

Używany sprzęt nie jest gorszy

Już od dłuższego czasu zmienia się pogląd na kupno używanych rzeczy. Dotyczy to również sprzętu IT z różnych źródeł, który sprzedają firmy informatyczne. Wśród szeregu zalet takiego rozwiązania należy nadmienić, że używane modele w żadnym wypadku nie są gorsze od ich odpowiedników ze sklepu.

Kupno sprzętu IT po okresie leasingu, który wykorzystywała obsługa informatyczna, programiści czy graficy, daje nabywającemu następujące korzyści:

  • rzetelny stan techniczny i wizualny,
  • odpowiedni przegląd przed sprzedażą,
  • interesująca kwota do zapłaty,
  • niebagatelna klasa sprzętu,
  • podejście proekologiczne,
  • możliwa aktualna gwarancja producenta.

Oferujemy sprzedaż sprzętu IT – zarówno nowych egzemplarzy, jak i poleasingowych – wraz z dowozem do klienta na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

Atrakcyjna cena

Jednym z ważniejszych czynników, który decyduje o zakupie takich urządzeń jak komputer, drukarka czy sprzęt multimedialny, jest jego cena. Produkty z najwyższej półki to w wielu przypadkach wydatek ponad 10 tys. złotych. Taki model jest niezbędny do pracy, ale nie zawsze będzie można wykorzystać pełnię jego możliwości w standardowym użytku domowym.

W tej kategorii duży plus należy dopisać po stronie poleasingowego sprzętu IT. Urządzenia najlepszych producentów możesz nabyć za ułamek ceny nowego modelu. Jeśli masz określony budżet na zakup laptopa czy komputera stacjonarnego, to wartość używanego peceta z podzespołami z wysokiej półki będzie podobna do nowego ze znacznie niższej jakości komponentami.

Wysoka jakość urządzeń

Wymagania, jakie muszą spełniać urządzenia dla zapewnienia efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa, są bardzo wysokie. Co więcej, by pozostać konkurencyjnym na rynku, który w dużej mierze opiera się dzisiaj na sferze cyfrowej, trzeba cały czas uaktualniać różnorodne programy bądź implementować nowoczesne rozwiązania. Z tego względu konieczna jest częsta wymiana maszyn na nowe.

Właśnie z tego względu czynnik jakości jest tak dużym pozytywem podczas rozważania zakupu poleasingowego sprzętu IT. Firmy informatyczne sprzedają modele nabyte od firm z każdej branży. Wybierając wcześniej wynajmowane urządzenia, nie musisz martwić się o ich jakość, która na pewno będzie bardziej niż zadowalająca.

Co musisz wiedzieć o gwarancji?

Wymieniona wcześniej konieczność stałego unowocześniania takich segmentów działalności firmy jak obsługa informatyczna, dział developerów czy grafików, sprawia, że cykl obecności maszyn w firmach zwykle nie jest długi. Natomiast jest to kolejny argument za kupnem poleasingowego sprzętu IT. Fakt, że takie komponenty nie są wykorzystywane przez bardzo długi czas, jest ważny w kontekście gwarancji.

W większości przypadków przy zakupie maszyn, które sprzedają firmy informatyczne, mogą one być objęte okresem gwarancji. Wybierając takie urządzenia, nie musisz się martwić o ewentualne usterki, które wydarzą się w ciągu okresu po zakupie poleasingowego sprzętu IT.

Postaw na dobrą jakość!

Proponujemy najwyższej jakości modele komputerów i innych sprzętów poleasingowych IT, które charakteryzują się atrakcyjną ceną oraz wysoką jakością urządzeń. Oferujemy maszyny, które z powodzeniem mogą wykorzystać użytkownicy prywatni, których interesuje posiadanie modeli premium w dużo niższej cenie niż w salonie. Na terenie Trójmiasta dowozimy sprzęt do klienta.

Wstecz