Zever IT Solution
Zever Security Systems
usługi informatyczne gdynia
Formularz KontaktowyWstępna wycena
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever Security Systems

Firma IT Gdańsk, Gdynia

Oferta IT Solution

Oferta Security systems

Poznaj klientów, którzy nam zaufali

Firma

ZEVER IT Solution Sp. z o.o. powstała w 2010 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm. Działamy na terenie miast Gdańsk, Gdynia i Sopot oraz na terenie województwa pomorskiego. Efektywne zarządzanie infrastrukturą IT oraz szybka pomoc użytkownikom to nasze priorytety. Starannie dobieramy produkty do potrzeb naszych klientów, a wszystkie nowości zanim znajdą się w naszej ofercie, są dokładnie sprawdzane przez naszych specjalistów pod względem funkcjonalności i niezawodności. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza naszych pracowników oraz zgrany zespół są największym kapitałem naszej firmy. Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie naszym klientom stabilnej pracy systemów informatycznych i świadczenie kompleksowych usług informatycznych. Współpraca z nami spowoduje, że Państwo będziecie mogli zając się profilem działalności przedsiębiorstwa, a my zajmiemy się zagadnieniami z zakresu informatyki. Zbudowanie lub unowocześnienie systemu informatycznego w firmie to kosztowna i skomplikowana inwestycja. Nie można tutaj zapominać również o obsłudze serwisowej. Serwery powinny znajdować się pod stałą opieką, aby reakcja na jakiekolwiek awarie była natychmiastowa. Wszystko to wiąże się z ogromnymi wydatkami, których jednak można uniknąć. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług outsourcingu IT. Proponujemy kompleksowe wsparcie dla firm działających na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. W ramach stałej, niskiej opłaty abonamentowej zajmiemy się między innymi wdrożeniami nowych technologii, doradztwem, konfiguracją narzędzi oraz opieką serwisową. W ZEVER IT Solution nie boimy się żadnych wyzwań. Możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, elastycznie dopasowując się do ich potrzeb. Oferowany przez nas outsourcing nie musi mieć wyłącznie charakteru stałej współpracy. Z przyjemnością zrealizujemy również usługi okazjonalne, jednorazowe i zawsze zapewnimy profesjonalną obsługę. Jeśli chcą Państwo dokładnie poznać ofertę, wystarczy skontaktować się z nami już teraz. Obsługując firmy w zakresie IT między innymi z Trójmiasta i okolic, możemy zagwarantować pełną satysfakcję z efektów naszej pracy oraz konkurencyjne ceny.
Welcome to Zever
Rozwój naszej firmy doprowadził do rozszerzenia naszej oferty o usługi z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Od 2016 roku wykonujemy projekty, wdrożenia i konserwacje w zakresie monitoringu, systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz systemów wideodomofonowych.  Dzięki zaufaniu naszych Klientów i dużej liczbie zleceń stworzyliśmy markę ZEVER Security Systems, oraz poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi z zakresu wdrożeń systemów zarządzania budynkiem (BMS). W ZEVER Security Systems możemy zaproponować zaprojektowanie oraz wdrożenie nowoczesnych systemów zabezpieczeń. Właściwe zabezpieczenie biur, magazynów, zakładów produkcyjnych, domów jednorodzinnych czy budynków wielomieszkaniowych przez odpowiedni montaż monitoringu i systemu alarmowego pozwoli uchronić przed startami materialnym, zapewnić efektywniejszy nadzór prazy, oraz może być dowodem w sprawach z ubezpieczycielami. Ważnym aspektem jest też identyfikacja poprzez systemy wideodomofonowe, umożliwiające weryfikacje osób która umożliwi wcześniejsze wykrycie  zagrożeń. Zaawansowane rozwiązania systemu zarządzania budyniem (BMS) umożliwiają zintegrowanie wszystkich instalacji działających w budynku. Dzięki temu mamy wszystko pod kontrolą, z każdego miejsca na świecie. Przejście ze zwykłej elektroniki do inteligentnego zarządzania budynkiem zwiększy komfort, bezpieczeństwo oraz ograniczy zużycie energii. Posiadamy swój odział w Krakowie. Dzięki temu możemy świadczyć nasze usługi informatyczne i usługi z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń dla klientów z Krakowa oraz z całego województwa małopolskiego. ZEVER IT Solution Sp. z o.o. jest członkiem organizacji BNI – międzynarodowej organizacji biznesowej, która od 37 lat działa w 73 krajach na całym świecie. Dzięki przynależności do międzynarodowej organizacji przedsiębiorców o bardzo usystematyzowanych strukturach i ustalonych procedurach wdrożyliśmy kolejne dobre praktyki w obsłudze klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. W swojej działalności zwracamy szczególną uwagę na fachową i rzetelną obsługę naszych klientów, wysokie kwalifikacje naszego zespołu oraz jakość świadczonych usług. Takie podejście umożliwia nam ciągły rozwój i rozszerzanie naszej oferty.  
Szukacie Państwo firmy IT, która zapewni stabilną obsługę informatyczną zapraszamy do kontaktu ZEVER IT Solution - 660 822 866. Jeśli potrzebujecie Państwo skorzystać z usług wdrożenia monitoringu, systemu alarmowego, kontroli dostępu lub systemu BMS zapraszamy do kontaktu ZEVER Security Systems - 534 866 344. Zapraszamy do kontaktu firmy działające na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Kraków. Zakres naszego działania to całe województwo pomorskie oraz małopolskie. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którym można zaufać.

Poznaj naszych partnerów

Kontakt

biuro Gdansk

Siedziba Gdańsk

al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk

biuro Krakow

Oddział Kraków

ul. Zbożowa 2/26
30-002 Kraków

otwarte-open

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8.00 - 16.00

ZEVER IT Solution

ZEVER IT Solution

tel. +48 660 822 866
e-mail: biuro@zever.pl

ZEVER Security Systems

ZEVER Security Systems

tel. +48 534 866 344
e-mail: systemy@zever.pl

Zever offices in Poland
Formularz Kontaktowy

ZEVER IT Solution. Skorzystaj z usług doświadczonej firmy IT – Gdańsk, Gdynia

ZEVER IT Solution to lider w obszarze kompleksowej obsługi informatycznej dla firm. Doświadczenie, zdobyte przez wiele lat funkcjonowania na rynku, pozwala nam dostarczać profesjonalne usługi IT w Gdańsku i innych miastach. Oferujemy między innymi:

ZEVER SECURITY Systems – Gdańsk. Nowoczesne systemy zabezpieczeń

ZEVER Security Systems dostarcza systemy monitoringu w Gdańsku, Gdyni i okolicy. Dodatkowo nasza oferta obejmuje wiele usług, które pozwolą Twojej firmie osiągnąć maksymalne bezpieczeństwo. Nasze specjalizacje to m.in.: