Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz KontaktowyWstępna wycena
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk

Sieci Komputerowe

Odpowiednio zaprojektowana, wydajna i bezpieczna sieć komputerowa jest podstawą sprawnego przepływu informacji w każdej firmie. Zajmujemy się projektowaniem, budową oraz modernizacją sieci LAN/WAN/Wi-Fi w małych, średnich i dużych farmach z siedzibą w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach. W codziennej pracy łączymy nasze wieloletnie doświadczenie, ekspercką wiedzę oraz najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe. Wszystko po to, by zapewnić Państwu dostęp do niezawodnej, w pełni dopasowanej do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa sieci komputerowej.Projektowanie sieci LAN/WLAN/Wi-FI

Wykonujemy kompleksowe projekty, realizacje oraz wdrożenia sieci firmowych dla przedsiębiorstw ze wszystkich branż. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki i obejmuje:

  • wykonywanie projektów oraz tworzenie sieci komputerowych (LAN, WAN) w technologii Ethernet,
  • budowę i projekty sieci bezprzewodowych WLAN (Wi-Fi) oraz linii radiowych,
  • rozbudowę oraz modernizację sieci istniejących,
  • konfigurację łącz oraz zdalnego dostępu,
  • kształtowanie ruchu dla poszczególnych użytkowników oraz całości łącza (QoS),
  • dostawę rozwiązań sprzętowych do budowy sieci komputerowej,
  • audyty bezpieczeństwa,
  • zabezpieczanie sieci LAN/WLAN/Wi-FI przed atakami,
  • kompleksowe doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań oraz sprzętu,
  • obsługę informatyczną, konserwację sieci.

Bezpieczeństwo i wydajność sieci

Do budowy sieci komputerowych wykorzystujemy wyłącznie niezawodne technologie oraz markowy sprzęt od renomowanych producentów. Dzięki wiedzy i wieloletniej współpracy z najlepszymi, doskonale wykwalifikowanymi informatykami, gwarantujemy kompleksowe dopasowanie parametrów sieci komputerowej do potrzeb i możliwości Państwa firmy. Priorytetowo traktujemy również kwestie bezpieczeństwa, dlatego tworzone przez nas sieci opieramy wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, oferując naszym Klientom dedykowaną usługę, zaprojektowaną z uwzględnieniem ich specyficznych wymogów.

Dowiedz się więcej – skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania o usługi IT i przygotujemy kompleksową wycenę, obejmującą zarówno projekt, jak i wdrożenie sieci informatycznej. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych przedsiębiorstw z Trójmiasta, które każdego dnia korzystają z wydajnych i bezpiecznych rozwiązań zaprojektowanych przez ZEVER IT Solution, serdecznie zapraszamy do współpracy. Swoją ofertę kierujemy do małych, średnich oraz dużych firm, dla których wydajny i bezpieczny przepływ informacji jest priorytetem.

Wykonujemy wdrożenia sieci komputerowych na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic.

Wstecz