Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz KontaktowyWstępna wycena
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk

Sprzęt IT

Ważną częścią oferty ZEVER IT Solution jest sprzedaż markowego sprzętu komputerowego. Naszym Klientom – zarówno biznesowym, jak i indywidualnym – oferujemy możliwość zakupu urządzeń nowych lub poleasingowych – komputerów PC, laptopów czy drukarek. Większość oferowanych przez nas modeli dostępna jest do 3 dni roboczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jednocześnie zachęcając do wyboru niezawodnych urządzeń IT w atrakcyjnych cenach.

Jako dostawca urządzeń komputerowych z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu największy wybór markowych modeli komputerów i akcesoriów. Wiele firm wybiera leasing jako najkorzystniejszą formę finansowania sprzętu IT. Po zakończeniu umowy, urządzenia trafiają na rynek jako w pełni sprawne, wydajne i niezawodne maszyny, gotowe do dalszej, wieloletniej eksploatacji. Zakup poleasingowych komputerów stanowi więc sprawdzony sposób na niedrogie pozyskanie do swojego domu lub biura szybkiego, gotowego do pracy sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Obok szerokiej gamy modeli poeksploatacyjnych, w sprzedaży posiadamy również fabrycznie nowe urządzenia od topowych producentów. Jeśli poszukują Państwo takiego sprzętu, również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komputery, notebooki, drukarki – sprawdź naszą ofertę

Jako wieloletni dostawca nowych oraz poleasingowych urządzeń IT, oferujemy m.in.:

  • komputery stacjonarne PC,
  • laptopy, notebooki, netbooki,
  • drukarki, kserokopiarki,
  • skanery i urządzenia wielofunkcyjne,
  • sprzęt multimedialny,
  • infrastrukturę do budowy sieci komputerowych i radiowych,
a także wiele innych typów urządzeń, dzięki którym system informatyczny w Państwa biurze lub domu będzie działał w sposób szybki, wydajny i bezpieczny. Komputery leasingowane przez firmy mają zwykle zainstalowany oryginalny system operacyjny, dzięki czemu nie trzeba wydawać pieniędzy na oprogramowanie. Co więcej, w momencie odsprzedaży, zwykle nadal są one objęte gwarancją producenta. Potrzebny Państwu szybki i niezawodny komputer, który posiada niewielkie ślady użytkowana, a przy tym jest dużo tańszy niż fabrycznie nowy sprzęt? Poszukują Państwo markowych urządzeń IT od renomowanych producentów na wiele lat eksploatacji? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą modeli używanych, które u nas można kupić o kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych taniej niż w salonie.

Dostawa sprzętu w 3 dni robocze!

Większość oferowanych przez nas urządzeń oraz akcesoriów komputerowych dostępna jest w terminie do 3 dni roboczych. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą – jeśli nie wiedzą Państwo, który komputer, drukarkę lub laptop wybrać do swojej firmy, z przyjemnością pomożemy dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb oraz wymogów.

Na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic dowozimy sprzęt a dodatkowo możemy go skonfigurować dostosowując go do potrzeb Klientów – zachęcamy do sprawdzenia oferty:

Wstecz Gdańsk Gdynia