serwis komputerów gdańsk
usługi informatyczne gdynia
Formularz KontaktowyPraca zdalna

Oferta

Poznaj klientów, którzy nam zaufali

Firma

ZEVER IT Solution Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2008 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm. Działamy na terenie miast Gdańsk, Gdynia i Sopot.

Efektywne zarządzanie infrastrukturą IT oraz szybka pomoc użytkownikom to nasz priorytety.  Starannie dobieramy produkty do potrzeb naszych klientów a wszystkie nowości, zanim znajdą się w naszej ofercie są dokładnie sprawdzane przez naszym specjalistów pod względem funkcjonalności i niezawodności.

Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza naszych pracowników oraz zgrany zespół są dziś największym kapitałem. Ofertę kierujemy do zarówno do małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.

Decydując się na współpracę z naszą firmą oszczędzicie Państwo czas i pieniądze a zyskujecie spokój.

W swojej działalności szczególną uwagę zwracamy na

Czytaj więcej

Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie naszym klientom stabilnej pracy systemów informatycznych i świadczenie kompleksowych usług z zakresu IT. Współpraca z nami spowoduje, że Państwo będziecie mogli zając się profilem działalności przedsiębiorstwa a my zajmiemy się zagadnieniami z zakresu informatyki.

Zbudowanie lub unowocześnienie systemu informatycznego w firmie to kosztowna i skomplikowana inwestycja. Nie można tutaj zapominać również o obsłudze serwisowej. Serwery powinny znajdować się pod stałą opieką, aby reakcja na jakiekolwiek awarie była natychmiastowa. Wszystko to wiąże się z ogromnymi wydatkami, których jednak można uniknąć.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług outsourcingu IT. Proponujemy kompleksowe wsparcie dla firm działających na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. W ramach stałej, niskiej opłaty abonamentowej zajmiemy się między innymi wdrożeniami nowych technologii, doradztwem, konfiguracją narzędzi oraz opieką serwisową. W ZEVER IT Solution Sp. z o.o. nie boimy się żadnych wyzwań. Możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, elastycznie dopasowując się do ich potrzeb.
Oferowany przez nas outsourcing nie musi mieć wyłącznie charakteru stałej współpracy. Z przyjemnością zrealizujemy również usługi okazjonalne, jednorazowe i zawsze zapewnimy profesjonalne podejście. Jeśli chcą Państwo dokładnie poznać ofertę, wystarczy skontaktować się z nami już teraz. Obsługując firmy IT między innymi z Gdańska i Gdyni możemy zagwarantować pełną satysfakcję z efektów naszej pracy oraz konkurencyjne ceny.

W ramach swojego wsparcia możemy zaproponować również dodatkowo projekt oraz wdrożenie nowoczesnego systemu monitoringu. W swojej ofercie również mamy tworzenie stron internetowych. Zapraszamy do kontaktu firmy działające na terenie takich miast, jak Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz z okolic Trójmiasta!
Doświadczeni specjaliści, którym można zaufać.

Jesteśmy zgranym zespołem, w którego skład wchodzą wyłącznie kompetentni pracownicy. Zatrudniamy najlepszych, certyfikowanych informatyków, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. To między innymi z tego powodu nasze usługi są tak elastyczne. Potrafimy dopasować się do wszystkich wymagań, zapewniając swoje wsparcie na najwyższym, światowym poziomie.

Poznaj naszych partnerów

Kontakt z nami

Call Zever IT
biuro-office

Adres

ul. Droszyńskiego Leona 15
80-381 Gdańsk

otwarte-open

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8.00 - 16.00

firmy-companies

Dane kontaktowe

tel. +48 660 822 866
e-mail: biuro@zever.pl

Formularz Kontaktowy