Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz KontaktowyWstępna wycena
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk

Doradztwo informatyczne Gdynia

ZEVER IT Solution od lat z sukcesami świadczy usługi IT – Gdynia, Gdańsk, Sopot i firmy z innych miejscowości mogą liczyć na fachowe wsparcie konsultingowe w zakresie wyboru i sposobu wdrażania nowych rozwiązań. Naszym celem jest optymalizacja procesów i wprowadzanie innowacyjnych systemów informatycznych. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia szczegółów tej oferty.

Doradztwo informatyczne dla firm – usługi IT Gdynia

Klienci korzystający z oferty ZEVER IT Solution mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie:

  • Analizy potrzeb przedsiębiorstwa – możemy pomóc w określeniu indywidualnych potrzeb każdej firmy i zaproponować rozwiązania, które je zaspokoją. Często zdarza się, że firma ma wizję, ale brakuje jej wiedzy, jak ją zrealizować. ZEVER IT Solution może w tym pomóc!
  • Wyboru i wdrożenia systemów informatycznych – pomagamy w doborze oprogramowania i sprzętu, który pomoże sprawnie zarządzać procesami.
  • Optymalizacji procesów – możemy zaproponować skuteczne metody usprawnienia działalności z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych, takich jak automatyzacja procesów, systemy CRM czy ERP.
  • Bezpieczeństwa informatycznego – prowadzimy również usługi konsultingowe w zakresie zabezpieczeń, takich jak np. zapory ogniowe, kryptografia, czy systemy antywirusowe. To gwarancja bezpieczeństwa danych.
  • Szkoleń pracowników – organizujemy także nowoczesne szkolenia z obsługi systemów informatycznych i oprogramowania. Dzięki temu Twoi pracownicy będą kompleksowo przygotowani do pracy w nowym środowisku informatycznym.

Obsługa IT – Gdynia. Doradztwo informatyczne dla firm

Konsultingowe usługi informatyczne są niezbędne w wielu rodzajach firm i organizacji. Wśród sektorów, które najczęściej korzystają z takich konsultacji, znajdują się:

  • Sektor MSP – przedsiębiorstwom, które nie mają własnego działu IT pomagamy w doborze i wdrożeniu rozwiązań informatycznych oraz optymalizacji procesów biznesowych.
  • Firmy usługowe – w branżach usługowych systemy CRM czy ERP mogą przyspieszyć procesu i poprawić ich efektywność. Podpowiemy, jak je wdrożyć.
  • Firmy produkcyjne – specjalizujemy się również w skutecznym wdrażaniu systemów automatyki przemysłowej i systemów zarządzania danymi. Wiemy, że ma to znaczący wpływ na zwiększenie efektywności produkcji.
  • Organizacje NGO i non-profit – chętnie dogadamy w wyborze oszczędnych lub darmowych rozwiązań typu open source.
  • Firmy finansowe – w ZEVER IT Solution dbamy także o bezpieczeństwo danych i efektywny dostęp do informacji. To najważniejsze wartości w sektorze finansowym.

ZEVER IT Solution – usługi IT Gdynia

Współpraca z ZEVER IT Solution pozwoli Ci poprawić wydajność, zoptymalizować procesy, zadbać o bezpieczeństwo danych i w pełni wykorzystać potencjał technologii informatycznych. Obsługujemy firmy z Gdyni, Gdańska, Sopotu i okolic. Działamy również na terenie Krakowa i planujemy dalszy rozwój!

Dowiedz się więcej o naszych usługach;

Wstecz