Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz KontaktowyWstępna wycena
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk

Sprzęt IT Gdańsk

ZEVER IT Solution to doświadczony dostawca sprzętu IT, gotowego sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom biznesowym. Nasza oferta obejmuje zarówno urządzenia nowe, jak i poleasingowe – od komputerów PC przezlaptopy i drukarki po serwery i macierze dysków.. Przejrzyj naszą ofertę i zainwestuj w sprawdzone rozwiązania IT w atrakcyjnych cenach.

IT Gdańsk. Szeroki wybór sprzętu dla Twojej firmy!

Możemy zapewnić Ci szeroki wybór modeli komputerów i akcesoriów. Wiele firm korzysta z leasingu jako formy finansowania, a to umożliwia nam oferowanie najlepszych poleasingowych urządzeń w pełni sprawnych i gotowych do długotrwałej eksploatacji. Kupno komputerów poleasingowych to gwarancja zdobycia niezawodnych urządzeń w atrakcyjnych cenach. Ponadto posiadamy również fabrycznie nowe produkty od sprawdzonych producentów. Jeśli zależy Ci na nowościach, warto przejrzeć naszą ofertę.

IT – sprzęt taki jak komputery, notebooki, drukarki. Sprawdź!

Potrzebujesz szybkiego i niezawodnego komputera? Może zależy Ci na niskim koszcie sprzętu? Możliwe, że poszukujesz modelu używanego, który jest tańszy niż nowy, a mimo to w doskonałym stanie! ZEVER IT Solution jako doświadczony dostawca nowych i poleasingowych urządzeń IT, oferuje:

  • Komputery stacjonarne PC
  • Laptopy, notebooki, netbooki
  • Serwery i macierze danych
  • Drukarki, kserokopiarki
  • Skanery i urządzenia wielofunkcyjne
  • Sprzęt multimedialny
  • Infrastrukturę do sieci komputerowych i radiowych

Urządzenia poleasingowe często są wyposażone w oryginalny system operacyjny, co przekłada się na kolejne oszczędności na oprogramowaniu.

Nowy i poleasingowy sprzęt IT – Gdańsk. Szybko i profesjonalnie

Większość oferowanego przez nas sprzętu i akcesoriów IT w dostępnych jest w terminie do 3 dni roboczych. Skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy Ci wybrać sprzęt IT dla Twojej firmy. Dostarczymy go na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Co więcej, możemy również skonfigurować urządzenia, dostosowując je do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu Twój biznes zyska narzędzia gotowe do działania w krótkim czasie. Sprawdź również:

Wstecz