Zever IT Solution
Zever Security Systems
^
Formularz Kontaktowy
Zever IT Solution usługi informatyczne gdynia gdańsk Zever Security Systems

Dlaczego musisz zainwestować w monitoring posesji?

Instalacja wideonadzoru to rozwiązanie coraz częściej spotykane — nie tylko w miejscach pracy czy przestrzeni publicznej, ale także w prywatnych domach. Montaż monitoringu spełni także funkcję prewencyjną oraz zapewni materiał dowodowy w przypadku naruszenia prawa przed obiektywem telewizyjnego systemu dozorowego. Założenie kamer przemysłowych możliwe jest zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nieruchomości. Sprawdź, dlaczego powinieneś już teraz podjąć decyzję o instalacji systemu CCTV na swojej posesji!

Chroń swoje bezpieczeństwo

Zakup wideonadzoru do swojego lokalu czy posesji niesie ze sobą wiele korzyści, które mogą pomóc w uzyskaniu zwrotu z inwestycji. Nie tylko uchroni pracodawców przed kradzieżą pracowniczą i niską wydajnością pracy, ale także zwiększy bezpieczeństwo w miejscu zatrudnienia oraz obniży koszty ubezpieczenia. Montaż kamer to także idealne rozwiązanie, gdy mieszkasz na mniej zaludnionych obrzeżach i chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje, a także całej rodziny o każdej porze dnia i nocy.

System telewizji przemysłowej składa się głównie z kamer i różnych innych cyfrowych narzędzi rejestrujących, które służą do monitorowania miejsc, ludzi i mienia. Dzisiejszy telewizyjny system dozorowy przyniósł ogromny postęp w ochronie i zabezpieczeniu nieruchomości dzięki niezliczonym zaletom i różnorodnym zastosowaniom.

Systemy alarmowe i monitoringu

W ciągu ostatnich dziesięciu lat coraz więcej osób decydowało się na instalację systemów bezpieczeństwa i kamer CCTV. Posiadanie tego typu systemów w domu zapewnia więcej spokoju o swoje rzeczy i przestrzeń, więc łatwo zrozumieć, dlaczego stają się one coraz bardziej popularne, zwłaszcza gdy na rynku pojawiają się opcje o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny, jak na przykład kamery IP. Ponadto monitoring jest rozmieszczony strategicznie, aby dać Ci możliwość kontrolowania obszarów nieruchomości, których wcześniej nie byłeś w stanie.

Kompleksowa ochrona posesji to nie tylko wideonadzór. Warto połączyć system CCTV z alarmowym. W skład tego drugiego wchodzą:

  • alarmy,
  • czytniki biometryczne,
  • czytniki zbliżeniowe,
  • sprzęt do powiadomień,
  • sprzęt dźwiękowy,
  • zamki kodowe.

Połączenie tych dwóch metod jest najlepszym możliwym zabezpieczeniem nieruchomości.

 

Możliwość montażu na zewnątrz i wewnątrz

O bezpieczeństwo zakładu pracy czy też domu jednorodzinnego należy dbać zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz. Ostateczna oferta jest tworzona na podstawie dokładnej analizy przeprowadzanej na miejscu, w którym mają zostać zainstalowane systemy. Takie rozwiązanie pozwala kontrolować nie tylko to, co dzieje się na Twoim podwórku — czy ktoś nie powołany na nie nie wszedł, czy nikt nie manipuluje przy skrzynce elektrycznej. Telewizyjny system dozorowy może utrwalić, chociażby wizerunek sprawcy kradzieży samochodu, który znajduje się na podjeździe.

Monitoring wewnątrz budynku pozwala na kontrolowanie wszystkiego, co się w nim dzieje bez konieczności bycia na miejscu. Dzięki zdalnemu dostępowi można podejrzeć obraz na żywo, będąc na wakacjach czy po godzinach pracy (w przypadku monitoringu w zakładzie pracy). Monitoring pracowników jest szczególnie przydatny nie tylko w kontekście ich wydajności, ale także zwiększenia bezpieczeństwa.

Urządzenia najwyższej jakości

Urządzenia, które montujemy, oferują najwyższą jakość dostępną na rynku. Wykorzystanie takich modeli pozwoli nie tylko na wysoką jakość obrazu w ciągu dnia, ale także bezproblemowe rejestrowanie wizji w nocy. Mogą także posiadać czujniki wykrywania ruchu czy też integrację z systemami inteligentnego domu. Musisz pamiętać, że kamery o wysokiej rozdzielczości wymagają większej przepustowości łącza internetowego.

Profesjonalizm w każdym calu!

Instalacja monitoringu może przynieść sporo korzyści oraz uchronić przed przestępstwami i ich skutkami. Decydując się na montaż monitoringu w Trójmieście, warto wybrać profesjonalną firmę z doświadczeniem w zakładaniu układów alarmowych oraz CCTV. Wybór profesjonalistów pozwoli nie tylko cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem wideonadzoru, ale wpłynie także na optymalizację kosztów wdrożenia oraz uzyskanie jak największej możliwej funkcjonalności rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z tematami o:

Wstecz